Apartmány, štúdiá & izby

1-4

Svetlý apartmán s king-size manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý je možné využiť ako prístelku pre ďalšie dve osoby. V spálni je umiestnená priestranná komoda na bielizeň, v obývacej časti skriňa so zrkadlom.

?
1-3

Tento rodinný apartmán ponúka plne vybavenú kuchynku s chladničkou, varnou doskou, a mikrovlnkou. Obývacia časť spojená s kuchyňou obsahuje vstavanú skriňu na oblečenie, jedálenský stôl a veľký rozkladací gauč.

?
1-4

Romantické štúdio s krbom a king size manželskou posteľou s prírodným obkladom. Štúdio má plne vybavenú kuchynku s umývačkou riadu, TV s plochou obrazovkou a satelitom, masívny jedálenský stôl a komodu na oblečenie.

?
1-4

Útulný apartmán ponúka plne vybavenú kuchynku s chladničkou, keramickou varnou doskou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. V spálni sa nachádzajú dve samostatné lôžka alebo manželská posteľ a priestranná komoda.

?
1-4

Exkluzívne štúdio s krbom, manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý je možné využiť ako prístelku pre tretiu osobu. Štúdio má plne vybavenú kuchynku, TV, a masívny jedálenský stôl. Štúdio má balkón.

?
1-4

Pohodlná jednolôžková izba s možnosťou prístelky obsahuje skriňu, V so satelitom, umývadlo a nočný stolík s lampou. Sprcha, WC a spoločná kuchynka s chladničkou k tejto izbe sa nachádzajú o poschodie nižšie.

1-2

Dvojlôžková izba balkónom obsahuje komodu, vešiak a dva oddelené lôžka, ktoré vieme v prípade požiadavky spojiť na dvojlôžko. Každé lôžko má vlastný stolík a nočnú lampu. Kúpeľňa s WC a sprchovým kútom je vybavená fénom.

?
Drag
Adresa
Demänovská Dolina 203
03101 Demänovská Dolina
Slovenská Republika
Kontakt
+421 911 514 135
info@vilajasna.sk
Počasie
13°c

Humidity: 89%

Wind: 1.13m/s