Zažite váš vlastný wellness v objatí hôr & ľadový kúpeľ priamo z Demänovskej jaskyne

Fínska sauna s ochladzovacou kaďou s neustále pritekajúcou vodou priamo z Demänovského jaskynného systému! Strávili ste celý deň lyžovaním, bicyklovaním či turistikou? Je teda čas na relax! Pravidelným saunovaním podporujete svoju imunitu, predchádzate virózam a nachladnutiam a zlepšujete regenáciu organizmu.

Vstup od 12 rokov. Saunovanie privátne 1,5 hod: 30,- Eur. Počet osôb v saune: max 6 osôb, odpočiváreň v zime pre max 3 os. Na objednávku.

Jedinečný zážitok kúpania vo vonkajšej drevenej vírivke s výhľadom do lesa! Uvoľnite si svoje športovaním unavené svaly v našej vonkajšej fínskej vírivke. Vonku môže mrznúť a vy si zatiaľ budete oddychovať vo vode teploty 36-38 stupňov Celsia.

1 hod kúpania/izba (max 4 os): 20,-Eur/hod. Každá ďalšia osoba do 6 osôb: plus 5,-Eur. Plus šampanské 10,-Eur. Pozn. Kaďa sa objednáva deň vopred.

Či už ste unavení zo športových aktivít alebo chcete len zrelaxovať, infrasauna je tá správna voľba! Pomáha organizmu zbaviť sa toxínov, utíšiť bolesti svalov a kĺbov, zlepší krvný obeh a prečistí pokožku. Síce na rozdiel od fínskej sauny nedochádza k zvýšeniu telesnej teploty až k 38 °C a následne teda k aktivovaniu imunitného systému a zrýchleniu látkovej výmeny, ale infrasauna je k telu šetrnejšia a k nadmernému poteniu spojeného s vyplavovaním škodlivín dochádza tiež.

Zdarma k pobytu. Na objednávku.

Izby & apartmány

1-4

Svetlý apartmán s king-size manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý je možné využiť ako prístelku pre ďalšie dve osoby. V spálni je umiestnená priestranná komoda na bielizeň, v obývacej časti skriňa so zrkadlom.

1-4

Tento rodinný apartmán ponúka plne vybavenú kuchynku s chladničkou, varnou doskou, a mikrovlnkou. Obývacia časť spojená s kuchyňou obsahuje vstavanú skriňu na oblečenie, jedálenský stôl a veľký rozkladací gauč.

1-4

Romantické studio s krbem a přírodní dlažbou king-size. Studio má plně vybavenou kuchyňku s myčkou na nádobí, satelitní TV s plochou obrazovkou, masivní jídelní stůl a komodu na oblečení. Na stěně je velké zrcadlo. Koupelna je vy

Nájdete nás @vilavista

Read about adventures

Lorem ipsum dolor sit amet, gonsetetur sadipscing sit amet elitr tempor invidunt ut labore et dolore

a
Turtle friendly
seightseeing
Reduction up to -30% for online registration
Explore nearby activities
Reduction up to -30% for online registration
Drag