Ubytovanie so psom vo Vila Vista

Ubytovanie so psom počas pobytu a dovolenky

Ak nemáte priateľov alebo príbuzných, ktorí by sa o psa počas Vašej dovolenky na Liptove postarali, neváhajte a prídete k nám. Tešíme sa na vás aj vášho chlpáča.

image
ubytovanie so psom 1
ubytovanie so psom 2

Prečo je Vila Vista skvelým nápadom na ubytovanie so psom.

Rozhodujúcou na dovolenku, ktorá bude príjemná a pohodová pre Vás aj Vášho štvornohého miláčika, je cieľová destinácia, ktorá bude zodpovedať jeho potrebám. Nájsť takéto miesto nie je vždy ľahké. Zatiaľ čo Vy snívate o slniečku a ležaní pri bazéne s kokteilom v ruke, pes bude šťastný skôr v lese alebo pri jazere, kde bude mať dostatok čerstvého vzduchu, tienených miest a pohybu. Ľudia, ktorí radi trávia dovolenku aktívne v prírode, jazdia na bicykli a milujú dlhé prechádzky na pláži, to budú mať oveľa jednoduchšie. Horské túry sú vhodné skôr pre aktívne psy, ktoré potrebujú dostatok pohybu. Psy, ktoré milujú vodu, si prídu na svoje na pláži. V cestovných sprievodcoch alebo na internete nájdete veľa tipov na cestovanie a výlety s Vaším štvornohým spoločníkom.

Naše pravidlá pobytu so psom

Dobrý pes je úžasný hosť hotela. Psy svojou energiou dokážu do hotela priniesť veľa pohody, úsmevu a vernosti. Pes sa považuje za najlepšieho priateľa človeka a pre nás je podstatné, aby klient svojho priateľa a člena rodiny mohol zobrať so sebou. Dôležité však je dodržiavať týchto

6 ZÁSAD ETIKY SPRÁVANIA PSA 

1. SVOJHO PSÍKA BERTE VŠADE SO SEBOU, nenechávajte ho samého na izbe. Je v novom prostredí a pri opustení môže dôjsť k pocitu odlúčenia a nervozity a vtedy psík začne ničiť nábytok, periny , dekorácie…

2. DO HOTELA PRIVEĎTE PSÍKA, KTORÝ VIE SVOJE SOCIÁLNE POTREBY OVLÁDAŤ

3. ZOBERTE PSÍKOVI VLASTNÚ DEKU,alebo peliešok, aby zbytočne neskákal na hotelovú posteľ alebo gauč. Za chlpy v posteli alebo na gauči účtujeme tepovací poplatok 30,-Eur.

4. PRINESTE SI VLASTNÉ MISKY na žrádlo a vodu, nepoužívajte hotelové určené pre klientov. Ak ste si zabudli vlastné misky dajte nám vedieť, zariadime pre Vášho miláčika misky určené pre psa.

5. PSÍK BY MAL MINIMÁLNE ŠTEKAŤ. V opačnom prípade môžete pobyt znepríjemniť sebe aj ľudom blízko Vašej izby.

6. VEĽKÉ PLEMENÁ PSOV NIE SÚ DOVOLENÉ, ako napríklad nemecký ovčiak. Bytová vyžla alebo weimar sú v poriadku, musia však byť vychované. Spoliehame sa na to, že sám majiteľ vie zhodnotiť návštevu.

ubytovanie so psom 5
ubytovanie so psom 3
ubytovanie so psom 7

 Pes sa považuje za najlepšieho priateľa človeka a pre nás je podstatné, aby klient svojho priateľa a člena rodiny mohol zobrať so sebou.